Kubek

O Red Cup

RED PARTY CUP – IMPREZOWY SZAŁ Z USA!

 

Czerwony Kubek to ikona imprezowej Ameryki. To nieodzowny rekwizyt każdej amerykańskiej imprezy. Początkowo jako król typowej domówki, a obecnie stały bywalec każdej imprezy, spotkań towarzyskich a nawet programów telewizyjnych.

Red Cup dziarsko przekroczył granice Ameryki i przebojem wdarł się na kolejne imprezy w Europie i na świecie.

Teraz dotarł do Polski!

Czerwony kubek to nie tylko międzynarodowy znak rozpoznawczy imprez, ale także pewien styl bycia. Czerwone kubki stały się tak popularne, iż zagościły nawet w programach telewizyjnych i stały się bardzo lubiane przez celebrytów.

Czerwony kubek to nie tylko gadżet dla typowych domówek, to przede wszystkim świetny pretekst do klimatycznej imprezy. Na całym świecie  króluje na największych imprezach, w tym festiwale, koncerty, imprezy w klubach nocnych, promocje firm, towarzyszy wprowadzaniu nowych produktów, na eventach oraz doskonale się spełnia na imprezach charytatywnych. Spróbuj zorganizować imprezę z czerwonym kubkiem a przekonasz się o jego wyjątkowości.

Nareszcie dostępne już w Polsce. Teraz każdy z Was może urządzić imprezę w iście amerykańskim stylu! Kup czerwone kubki i zaskocz znajomych!

Zaproś go na swoją imprezę!